Pozvánka na Den otevřených dveří a prevence Nemocnice Třebíč 2024

7. září 2024 od 10 do 14 hodin

TĚŠÍME SE NA VÁS!

První zářijovou sobotu zvedneme vstupní závory a přivítáme návštěvníky při Dni otevřených dveří a prevence Nemocnice Třebíč.

• Chybět nebude již tradiční kontrola tlaku, cholesterolu, glykemie a saturace krve.
  • Zkontrolovat si můžete nechat magistrální tepny mozku nebo přeměřit nitrooční tlak.
  • Řešíte neustále kila navíc a skladbu ideálního jídelníčku? Jak na to, vám poradí naše vedoucí nutriční terapeutka v rámci nutriční poradny.
  • Mastí a lámou se vám vlasy? Na diagnostiku vlasů můžete zavítat do nemocniční lékárny, kde také získáte 10% slevu na veškerý sortiment z volného prodeje.
  • Děti se mohou naučit správně čistit zoubky, v prodeji budou sonické kartáčky a přírodní zubní pasty.
  • Nebude chybět ukázka poskytnutí první pomoci a simulátor stárnutí, pro děti skákací hrad a malování na obličej.
  • Dobrou náladu zajistí zdravotní klauni a těšit se můžete na prezentaci techniky třebíčských profesionálních hasičů, Policie ČR, městské policie, zdravotnické záchranné služby i české armády z 22. základny vrtulníkového letectva Náměšť nad Oslavou.
  • A že stále nevíte, jakou máte krevní skupinu? Váháte, zda se nechat vyšetřit na protilátky HIV?

To všechno a mnoho dalšího 7. září v Nemocnici Třebíč!

Těšíme se na Vás!

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ